Doprava ZDARMA při nákupu od 1000 Kč ! | Chcete poradit s výběrem perfektního šperku? ZAVOLEJTE 608 888 191 | E-MAIL: info@krystys.cz

Odstoupení od smlouvy

Odstoupit od smlouvy (vrátit zboží v zákonné lhůtě) u nás můžete bez udání důvodu. Zákonná lhůta pro vrácení zboží činní 14 dní od data jeho převzetí.

Pokud si přejete odstoupit od smlouvy, zašlete nám nevyhovující produkt zpět na naši adresu:

KRYSTYS SOLUTIONS s.r.o.
Kaprova 42/14
110 00 Praha 1 – Staré Město
Česká Republika

Zboží odesílejte:
- důkladně zabalené (odesílejte doporučeně). V případě zaslání zboží na dobírku nedojde k jeho převzetí.
- do zásilky přiložte kopii faktury s číslem vašeho bankovního účtu (urychlíte tím celkový proces vyřízení).

Zboží musí vyhovovat následujícím podmínkám:
- Zboží musí být v originálním nepoškozeném obale.
- Zboží musí být nepoškozené
- Zboží nesmí být použité - nejsou na něm vidět známky používání a nošení
- Zboží musí být kompletní

Kupující je povinen uhradit nevyhnutelné náklady spojené s vrácením zboží v případě, že vrací zboží, které je bez vady.

Při zasílání zboží neručíme za případnou ztrátu na cestě k nám - je povinností zákazníka zboží zabalit tak, aby nedošlo při přepravě k jeho poškození nebo ztrátě. Posílejte výhradně Českou poštou metodou R-Cenné psaní a poté nám zašlete podací číslo zásilky na email: info@krystys.cz

Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží odešleme vrácené peníze formou: bankovním převodem do 14 pracovních dní po fyzickém obdržení nepoškozeného a nepoužitého produktu.

POUČENÍ - OBČANSKÝ ZÁKONÍK
  • (§ 1837) Spotřebitel nemůže odstoupit od smlouvy: b) o dodávce zboží nebo služby, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli podnikatele a k němuž může dojít během lhůty pro odstoupení od smlouvy (platí pro šperky: zlaté, diamantové)
  • d) o dodávce zboží, které bylo upraveno podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu (individuální realizace šperků, zakázková výroba)
  • (§ 1820) V případě odstoupení od smlouvy nese spotřebitel náklady spojené s navrácením zboží.
  • (§ 1832) Spotřebiteli budou vráceny všechny peněžní prostředky včetně nákladů na dodání, které od něho na základě smlouvy přijal, nejpozději do 14 dnů od odstoupení.
  • (§ 1829) Spotřebitel má právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě čtrnácti dnů. Lhůta běží ode dne uzavření smlouvy (převzetí zboží).
  • (§ 2165) Právo z vadného plnění (reklamace) - záruka 24 měsíců na zboží běží od dne převzetí zboží.
  • (634/1992 Sb.) Spotřebitel je oprávněn využít možnost mimosoudního řešení soudních sporů prostřednictvím ČOI, a to v případě vzniku sporu ve smyslu § 419 občanského zákoníku.

  • < V případě nesplnění některých z výše uvedených podmínek nebudeme moci akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno zpět na náklady odesílajícího.