Zavolejte nám: +420 608 888 191 nebo využijte: Živý Chat

O KRYSTYS

Kdo jsme a co děláme?

KRYSTYS.cz je mladé internetové klenotnictví působící zejména v České a Slovenské republice. Od samotného počátku jsme si dali za cíl dopřát lidem špičkovou kvalitu šperků za přívětivou cenu. Naším posláním je dokázat, že luxusní a krásný šperk si dnes může dopřát opravdu každá žena. Nabízíme nejen šperky ověřených výrobců, ale uvedli jsme na svět i vlastní kolekci stříbrných šperků, která se od té doby těší velké popularitě.

V čem jsme dobří a co jinde nenajdete?

Šperky KRYSTYS jsou zcela jedinečné v každém ohledu. Při výrobě volíme pouze ty nejryzejší materiály, zejména rhodiované stříbro, bílé či žluté zlato, ale i jiné drahé kovy. Abychom dostáli svého příslibu, zaměřujeme se zejména na kvalitu a detail zpracování. Každý originální šperk z dílny KRYSTYS je navržen tak, aby vydržel na celý život. A protože se nikdy nespokojíme s průměrem, nastavili jsme si od samotného počátku tu nejvyšší možnou laťku. Naše interní motto zní zhruba takto: „buď dokonalost ve všech směrech, nebo raději vůbec nic". Garantujeme tedy doživotní spokojenost s každým šperkem z dílny KRYSTYS, ke kterému obdržíte navíc i certifikát. A to není zdaleka vše.

Žijete v šedivém stereotypu a bojíte se projevit své pravé touhy? Odvažte se a nechte konečně promluvit své srdce za vás. Může vás mile překvapit. S výběrem šperku od KRYSTYS nemůžete šlápnout vedle. Věříme, že klenot musí učarovat na první moment, pokud se tak nestane, jednoduše za něj neplaťte a vyměňte za jiný. Tuto výjimečnou službu vám přinášíme pro váš komfort.

Cesta a příběh šperku

Proč si dopřát značkový šperk KRYSTYS? U nás nepořídíte jen krásný šperk. Do přípravy našich exkluzivních kolekcí dáváme lásku a velikou péči. Vyrábíme dokonalé šperky, proto existujeme. A děláme to s hřejivým pocitem u srdce, protože známe dobře příběh každého našeho šperku od počátku až po šťastné shledání se svým majitelem. Proto jsou kousky tvořené v našich dílnách tak osobité a nadčasové. Za to jsme sklidili již mnoho ocenění a pochvaly. Pokaždé, když se tak stane a naše dítko nalezne svůj vytoužený domov, máme radostný pocit z dobře odvedené práce.

Hoďte starosti za hlavu...

Pokud ještě nemáte svůj klenot od KRYSTYS, tak se pohodlně usaďte a nechte se uvítat v jediném klenotnictví, kde osobní vztah k řemeslu a radost z dobře odvedené práce byl od počátku hnacím motorem projektu. Záležet si dáváme opravdu na každičkém detailu, na nic jsme nezapomněli. Těšit se můžete i na prvotřídní dárkové balení - ideální pro věnování šperku. Pamatovali jsme opravdu na vše, abyste se vy již o nic nemuseli starat. Jen tak se nám totiž daří plnit naše poslání - čím větší radost předaný šperk zanechá, tím silněji bude onen moment vryt do historie našich životů. A bez pravých emocí, jako bychom svůj život ani nežili.

Mnoho krásných momentů s našimi šperky přeje tým internetového klenotnictví KRYSTYS.cz