Náš internetový obchod KRYSTYS.cz zasílá šperky pouze vybranými dopravci, kteří mají naši plnou důvěru (PPL, DPD, Uloženka). Je tedy téměř nemožné, aby byl Váš balíček poškozen či odcizen.

Každá objednávka našeho zákazníka je pečlivě zabalena v zabezpečeném přepravním boxu. Produkty v tomto boxu jsou navíc fixovány vzduchovou folií, tudíž jejich pohyb a případné poškození je sníženo na minimum.

(Pokud by se i tak stalo, že je zásilka poškozena, prosíme, nepřebírejte tuto zásilku. Tento problém budeme my sami rázně řešit s daným přepravcem a Vám bude na naše přepravní náklady v co nejkratší možné lhůtě zaslán produkt nový.)

Všechny zásilky, které expedujeme, jsou doručovány zpravidla do 24 hodin od odeslání a jsou plně pojištěny, proto se nemusíte obávat jakékoliv komplikace či nebezpečí nákupu. U všech dopravců je navíc možné platit dobírku platební kartou. Jakmile od nás dopravce obdrží zásilku, bude Vás kontaktovat na Vámi uvedené číslo, kde Vám sdělí podrobnosti o termínu doručení Vašeho balíčku.

S každým zákazníkem je samozřejmě po celou dobu nákupu až po doručení zásilky udržován kontakt formou emailové komunikace.

Navíc Vám jako internetové klenotnictví zaručujeme 30 denní lhůtu (místo zákonných 14 dní), ve které můžete vrátit či vyměnit objednané zboží bez jakéhokoliv udání důvodu.

Váš exkluzivní 13% kupón na KRYSTYS.cz je: ENCY132014

Nevíte jak kupón použít? Klikněte zde pro více informací.