Doprava ZDARMA na veškerý sortiment z naší nabídky | Chcete poradit s výběrem perfektního šperku? ZAVOLEJTE 608 888 191 | E-MAIL: info@krystys.cz

Doprava a platba

KRYSTYS.cz si dalo předsevzetí, usnadnit zbytečné vyplňování sáhodlouhých registračních formulářů a často matoucí přepočítávání poštovného zákazníkem. Vše jsme pro vás připravili k jednoduchému, zcela intuitivnímu dokončení obchodu bez jakýchkoliv skrytých cen nebo dalších podmínek. Poštovné je na celý sortiment zcela zdarma – i na Slovensko!

Doprava:

Zboží skladem doručujeme zpravidla do 48 hodin. Zboží na objednávku s individuální realizací či výrobou doručujeme okolo 2-4 týdny. Přesnou dodací lhůtu je možné zjistit u vybraného produktu, případně vám ji rádi sdělíme skrze email či telefon.

Zboží balíme do ochranných poštovních krabic tak, aby nemohlo být v žádném případě poškozeno. Expedici zásilek provádíme každý pracovní den. Zasíláme via ČP, kurýrní službu PPL či DPD (pojištěno minimálně na 50.000 Kč).

O doručení balíčku a jeho možném vyzvednutí budete kontaktováni emailem a telefonicky od přepravní společnosti.

Ceník poštovného pro ČR (Česká republika)
  1. Česká pošta - 0 Kč - standardní doporučená zásilka, doba doručení 1-2 pracovních dní
  2. DPD / PPL Express - 0 Kč- expresní doručení kurýrní službou, doba doručení 1-2 pracovní dny
  3. Jediný příplatek je za dobírku a to 50 Kč, pokud si ji budete přát )

Ceník poštovného pro SR (Slovenská republika)
  1. Česká pošta - 0 Kč - standardní doporučená zásilka, doba doručení 3-4 pracovních dní
  2. DPD / PPL Express - 0 Kč- expresní doručení kurýrní službou, doba doručení 1-2 pracovní dny
  3. Jediný příplatek je za dobírku a to 50 Kč, pokud si ji budete přát )

Platba:

Jednoduše si vyberte produkt, který chcete zakoupit a klikněte na tlačítko "KOUPIT". Pro dokončení objednávky Vás systém krok po kroku provede velmi snadnou registrací. Nakupovat však můžete nyní i bez registrace! Avšak přijdete o spoustu cenných dárečků a zajímavých slev do budoucna!

Platit můžete třemi možnými způsoby:
  1. Platební kartou skrze zabezpečený platební systémem GoPay (okamžitá platba, zásilku tedy odesíláme ihned - v pracovní dny)
  2. Převodem na účet – 3628610369 / 0800 Česká Spořitelna a.s.