Zařiďte si skutečný
pasivní příjem.

Klenotnictví KRYSTYS.cz nabízí naprosto ojedinělý provizní program za vaše doporučení. Vtip je v tom, že nebudete nic prodávat, natož vnucovat. Jediná vaše „práce“ bude doporučit nás svým známým a pozvat je do našeho exkluzivního klubu. Členství klubu je zcela zdarma a jeho součástí jsou nejrůznější slevy, akce a lákavé nabídky. Pokaždé, kdy vámi přivedený zákazník něco zakoupí, vyplatíme vám provizi. A to opakovaně!

Kdo jsme

KRYSTYS.cz je mladé internetové klenotnictví působící po celé České a Slovenské republice. Naší dlouhodobou misí je vykouzlit úsměv na tváři každé ženy. Každý balíček tedy připravujeme s láskyplnou oddaností. Prodáváme výhradně kvalitní šperky z ryzích materiálů a drahých kovů. V nabídce naleznete rovněž diamantové šperky, snubní prsteny nebo módní doplňky.

Naším cílem je dokázat lidem, že nákup šperku na internetu nemusí být nepříjemným zážitkem, ale naopak zábavnou a radostnou událostí. Jak se nám to daří naplňovat, můžete posoudit sami. Za uplynulý rok působení KRYSTYS jsme získali...

30.000

Registrovaných klientů

13.000

Facebook fanoušků

6.500

věrných zákazníků

Pasivní příjem vám nikdy nebyl blíž. Zapojte se již dnes.

JEDNOU DOPORUČÍTE = MNOHOKRÁT ODMĚNÍME

Náš provizní progam je opravdu jiný. Jeho převratnost tkví v tom, že nevyplácí provize pouze jednou, ale opakovaně. A to bez vaší další práce. Znáte lepší příležitost?

Jakou spolupráci Vám nabízíme?

Chcete si vydělat peníze a zároveň se podílet na velkém projektu? Pozvěte své známé do našeho klubu a nechte si vyplácet odměny. Nabízíme vám revoluční systém víceúrovňového affiliate programu, který lze budovat on-line i offline. Čtěte dál...

Pro koho je práce vhodná?

Pro každého, kdo chce mít jistý pasivní příjem. Ať už jste student, manažer, vlogerka či matka v domácnosti, zaměstnaný či nezaměstnaný, tuto práci může dělat opravdu úplně každý. Máte jedinečnou možnost stát u zrodu ryze české značky a podílet se na jejím úspěchu!

Proč zvát lidi do KRYSTYS Klubu?

Náš klub je určen pro všechny milovníky šperků a doplňků. Nabízí svým VIP členům jedinečné slevy, dárečky a soutěže o hodnotné ceny. Členství je zcela zdarma a nenese žádné povinnosti. Pro každého zákazníka je navíc připraven i hodnotný věrnostní program. Zároveň za každého pozvaného člena získáte odměnu.

Pasivní příjem? Děláme si legraci?

Možná jste již někdy byli osloveni zahraniční společností, která vás zlákala na možnost zajistit si pasivní příjem, jen abyste nakonec zjistili, že sami budete muset lidem vnucovat nějaké produkty, jinak se nic nestane.... U nás je to prostě jinak. Staňte se KRYSTYS Partnerem ještě dnes!

Máte otázky? My máme odpovědi!

Jedna z našich priorit jste právě Vy! Budoucí Partner pro nás znamená mnoho. Proto neváhejte a kdykoliv se ptejte. Zde jsme sepsali vaše časté dotazy...

 • Jak si vydělám a dosáhnu nároku na provizi?

  Princip je jednoduchý. Přivedete nového člena do klubu klenotnictví KRYSTYS.cz. Kdykoliv takový zákazník nakoupí, my vám připíšeme velmi zajímavou odměnu ve formě provize z prodeje. Odměnu si můžete nechat měsíčně vyplácet ve finanční formě na svůj bankovní účet nebo ji také libovolně utratit na KRYSTYS.cz,

 • Bude muset přivedený člověk něco platit?

  Ne. Jde o jednoduchou on-line registraci (zabere cca minutu). Žádné měsíční poplatky, žádné povinnosti. Naopak - na rozdíl od běžného návštěvníka KRYSTYS, bude vámi přivedený klient moci plně využívat všech výhod členství klubu, tedy nakupovat tak za výhodnější ceny a získávat dárky.

 • Jak si mohu být jist, že mnou přivedení zákazníci nakoupí?

  Samozřejmě doporučujeme zvát do našeho klubu lidi, u kterých je předpoklad, že mají o šperky zájem. Většina žen šperky miluje a muži zase šperky ženám kupují, je tedy vhodné oslovovat obě pohlaví. Zbytek je vlastně už jen statistika, držíme se paretova pravidla 20:80 a se zákazníky komunikujeme dál. Součástí klubu jsou různé akce, dárečky a slevy, takže v případě spokojenosti je zákazník motivován k dalšímu nákupu.

 • Kdo je pro Vás ideální Partner?

  Ideální partner je vlastně náš zákazník, fanoušek. Takový člověk doporučuje naše produkty a služby upřímně, protože je s nimi spokojen sám a využívá je. Celý projekt KRYSTYS Partner byl postaven právě na této myšlence.

 • Jak velkou síť zákazníků mohu vytvořit?

  Dnešní doba nabízí mnoho příležitostí. Kromně velmi efektivního ústního doporučení můžete oslovovat nové členy přes e-mail, web, blog, atd. Náš systém registruje vámi přivedené zákazníky do vaší sítě. Pokud se však rozhodnete aktivněji podílet, může se Vaše síť dále rozrůstat přes vaše nové Partnery. Tento affiliate model je zcela ojedinělý na českém trhu, především ve spravedlivém přístupu k Partnerovi. Největší výhodou a rozdílem našeho systému je, že při prodeji není třeba vaší účasti. Jinými slovy můžete být kupříkladu celý rok na dovolené a stejně vám bude systém neustále připisovat odměny.

 • Proč bych se měl stát Partnerem KRYSTYS?

  - Vyděláte si peníze za přirozenou a nenáročnou činnost
  - Budete součástí velkého projektu KRYSTYS
  - Vytvoříte si pasivní příjem, který bude pracovat za vás
  - Dostanete od nás veškerou profesionální podporu
  - Budete patřit do našeho týmu!

 • Kolik práce bude ode mě vyžadováno?

  Nabízíme vám model, kde „práci“ odvedete pouze na začátku. Jak moc aktivní budete, záleží jen na vás. Dál nemusíte dělat vůbec nic, jen sledovat, kdy se objeví první odměna na Vašem účtu. Pro ty z vás, kteří by se chtěli na propagaci podílet aktivněji, jsme navíc připravili účinné marketingové nástroje.

 • Kolik si tedy mohu vydělat?

  Nárok na odměnu získáváte již s prvním přivedeným zákazníkem. Pokud se v rámci vaší sítě uskuteční prodej, systém vám přičte provizi z prodeje. Vyplácíme celkem 15% z ceny zboží. Připraveny jsou další odměny a bonusy. Pro více info se přihlaste níže.

Začněte vydělávat ještě dnes!

Jste připraveni vytvořit si stálý pasivní příjem? Neváhejte a zapojte se do našeho Partnerského programu KRYSTYS. Členství je zdarma.

 • « My holky milujeme šperky a ještě raději o nich hovoříme. Nebyl problém nadchnout pro věc mé kamarádky, samy mě o to prosily :D KRYSTYS mi doslova zachránili prázdniny, protože jsem nemohla najít žádnou brigádu. Zaregistrovala jsem všechny kamarádky, další se přidaly přes facebook. Za měsíc jsem si šla pro svou vysněnou kabelku. »

  Monika Pisaříková, žákyně základní školy

 • « Nejsem žádný prodejce, takže se mi přirozeně líbilo, že u KRYSTYS nic prodávat nemusím. Vnucovat někomu služby či produkty by bylo pod moji úroveň. Uvědomil jsem si však, že znám mnoho žen z oblasti mých přátel. Jednoduše jsem jim o tomto skvělém klenotnictví sdělil. O zbytek se už postarali lidé v KRYSTYS a já mám tak dnes skvělé „kapesné“. »

  Jakub Kudrlinka, hudební producent

 • « Z nedostatku času jsem se musela přizpůsobit a dnes na internetu nakupuji vše možné. O to více jsem ráda, když jsem s obchodem spokojená… A přesně taková je moje zkušenost s KRYSTYS, takže když mně poté oslovili s Partnerským programem, byla jsem přímo nadšená! Líbí se mi, že dostávám každý měsíc zaplaceno za to, co bych udělala tak jako tak. Vaše šperky jsou prostě boží! »

  Alice Nejedlá, matka v domácnosti